Чи можна починати будівництво дерев'яних будинків взимку?

 

Пік будівництва дерев'яних будинків припадає на теплі пори року: весну і літо. Про зими, як про будівельний сезоні, в Україні думати непринято. Багато хто навіть побоюються розпочинати будівництво дерев'яних будинків(строительство деревянных домов) взимку, так як вважають, що холод може негативно вплинути на властивості дерева. А, значить, на надійність і термін служби самого дерев'яного будинку. Вони помиляються, причому дуже сильно. Зима - це чудовий час для будівництва. Не віриться?

 

В принципі, для будівництва дерев'яних будинків(деревянных срубов) підходить будь-який сезон. Мабуть, винятком є ​​лише осінь через високу вологость. Для зимового будівництва серйозних перешкод майже не існує, і ось чому.

 

По-перше, дерев'яні будинки зводяться з лісу зимової рубки. А він більш якісний і довговічний, ніж ліс, заготовлений в будь-який інший сезон. Справа в тому, що зимовий ліс «спить», тому він у кілька разів сухіше і більш прочний. Перевага зимової деревини в тому, що вона майже не тріскається і не «всихає».

 

По-друге, найбільш серйозна перешкода перед зимовим будівництвом - це сніг. А він, на відміну від дощу, не вбирається в деревину. Дерево не набирає зайву вологу, тому на сушку дерев'яного будинку потрібно набагато менше часу.

 

І, по-третє, зимове будівництво дерев'яних будинків(строительство деревянніх домов), в більшості випадків, закінчується навесні. А весна - це не занадто спекотне сонце і легкий вітерець. Тобто ідеальні умови для природного сушіння будинку з дикого зрубу.

 

Звичайно, і у зимового будівництва є свої недоліки. Головний з них - терміни будівництва дерев'яних будинків. Вони збільшуються через те, що світловий робочий день взимку, коротше літнього.

Телефон:
097 287 94 00