Канадський спосіб рубки дерев'яних будівель є видозміненою технологією традиційної російської рубки, оскільки такий метод будівництва зрубів(рубки срубов) прийшов до Канади з Росії. До цього ця технологія рубки зрубів не застосовувалася корінними народами Канади для зведення будинків.          Головною відмінністю канадської рубки від російської є трапецієвидна, а не кругла, форма чаші, а також наявність затёсів. З часом, широко поширившись на території Канади, ця технологія отримала назву країни, де вона найбільш часто застосовується.

     Що стосується матеріалу, що застосовується в будівництві будинків за цією технологією, то в якості нього використовуються  колоди хвойних порід дерева. Деревина повинна мати високу якість і щільну структуру. Всі колоди, використовувані при зведенні зрубу(рубка сруба), ретельно відбираються і обробляються фахівцями.

     Зведення зрубів за канадською технологією канадська рубка. Для зрубів із застосуванням канадської рубки використовуються круглі колоди, які з'єднуються між собою в заклинючий замок.

     Канадська рубка дозволяє зберегти верхній шар деревини. Це позитивно позначається як на теплоізоляції, так і на довговічності всієї споруди. Крім того, кожна колода зберігає свою неповторну текстуру, це додає всій будівлі унікальність і своєрідну красу. Утеплювач між колодами укладається в спеціальні пази (ізоляційні канали) і абсолютно не помітний як зсередини, так і зовні стіни.

     Після зведення зрубу(деревянного дома) протягом півроку-року відбувається його усадка. Зазори в пазах, залишені згідно технології виробництва, змикаються, що повністю виключає наявність щілин у кутах і стінах будівлі. Колоди підігнані одна до одної дуже щільно, при висиханні вони не деформуються, це дозволяє обійтися без додаткової теплоізоляції стін шляхом забивання утеплювача в щілини між колодами. Бічні Затеси на колодах надають кутам зрубів неповторне витонченість і красу.

      Незважаючи на те, що канадська рубка(канадская рубка) поки не має широкого поширення в нашій країні через складнощі в технологічному процесі та відсутності кваліфікованих майстрів, вона швидко набирає популярність серед людей, що вміють цінувати якість і комфорт. Фахівці нашої компанії «Деревянный Дом» на Закарпатті досконало володіють усіма тонкощами технології вибору матеріалу і його ручної обробки. Високий рівень професіоналізму і величезний досвід роботи дозволяють нашим майстрам домогтися бездоганної точності дотримання вертикальних і горизонтальних площин споруди, а також надійності і естетичної привабливості кутових з'єднань. Все це забезпечує максимальну довговічність, красу і зручність споруди, виконаної із застосуванням технології канадської рубки.

 

Телефон:
097 287 94 00