Зруби будинків ручної рубки: стиль «Дикий зруб»

Якщо ви мрієте про дерев'яний будинок(деревянный дом), який буде красивим, затишним і буде відрізнятися від типового котеджу, то зверніть свою увагу на зруби будинків ручної рубки(срубы домов ручной рубки), зроблених у стилі «Дикий зруб». Справжній дикий зруб - це не просто споруда з дерева, а творіння майстрів, створене завдяки поєднанню креативного дизайнерського мислення, особливій технології виробництва і повністю екологічного матеріалу.

Дикі зруби будинків

Але насамперед, «Дикий зруб» - це запорука щасливого життя і здоров'я володарів такого житла. Зрозуміло, що побудувати зруб будинку(сруб дома) ручної рубки або лазні в такому стилі можуть не всі майстри, не кажучи вже про самолад, тут треба шукати компанії або професыйны бригади, де працюють теслі високої кваліфікації, а архітектори мають багато цікавих ідей і досвід втілення своїх задумів у життя.

 

Чому ж цей стиль має таку назву? Словосполучення «Дикий зруб» походить від назви методу обробки колод і зовнішнього вигляду будинку. Неодмінна умова - всі етапи обробки деревини, її обкорування і острожка повинні проводитися тільки вручну. Тільки так можна добитися того, що колода збереже всі свої западини і опуклості. Також ручна робота гарантує збереження захисного шару (заболоні) та природних вигинів дерева.

 

    Основоположники стилю вірять, що, так як дерево - це живий матеріал, то будьякий грубий  дотик до нього здатен  зробити негативний вплив на деревину, яка згодом може негативно впливати і на жителів дерев'яного будинку(деревянного дома). Саме тому під забороною при роботі з колодами для «Дикого зрубу» сучасні електроінструменти і верстати.

 

   Як прикрашають дикі зруби будинкыв? Окрім ручної обробки колод, «Дикий зруб» характеризується також і спеціальним способом укладання вінців. Колоди необхідно класти не рівно, а зі зміщенням відносно один одного. Обов'язкові умови - повинні бути разновеликі виступи покрівельних частин колоди і використання колод тільки великого (від 29 см до 50-70см) діаметру колод будинків для постійного проживання, якщо ж мова йде про літній будиночок(дачний варіант), то можна використовувати колоди меншого діаметру . Саме така технологія укладання дає можливість отримати в підсумку такий природній і самобутній екстер'єр. Щоб надати зрубу(срубу) завершеність, його обробляють різьбленими елементами і коренепластикою.

    Доказом того, що зруби(сруб дома) в такому стилі користуються попитом у українців, служить той факт, що стиль «Дикий зруб» ще називають ніжно «Лісовий казкою». Але, незважаючи на романтични і казкове назву, такі будинки показали себе з хорошого боку під час експлуатації, ну а їх зовнішній креативний вид взагалі вище будь-яких похвал. У «Лісовій казці» ви можете жити постійно, а можете використовувати будинок тільки для літнього відпочинку.

       Як говорить статистика, часто замовниками таких оригінальних зрубів є мисливці або рибалки, також останнім часом намітилася тенденція робити в стилі «Лісова казка» цілі пансіонати і будинки відпочинку. Хоча і в приватному житловому будівництві все частіше можна знайти подібні експонати.

   Дикі зруби будинків(дома из дикого сруба) - внутрішня обробка! Внутреннюю обробку «Дикого зрубу» виконують в такому ж стилі. Тут будуть до речі предмети інтер'єру чи меблювання з коренепластика, дерев'яні вироби ручної роботи та інші подібні їм речі. Сьогодні багато власників такого зрубу(сруба) воліють при оформленні поєднувати дикий первозданний зовнішній вигляд будинку з обробкою за останнім словом дизайнерської моди. Ну, тут уже, хто як бачить своє житло - ніяких обмежень немає.

     Які ж переваги дає будинок у стилі «Лісова казка»? Відповідаючи на це питання, можна перерахувати ряд позитивних характеристик:

У першу чергу «Дикий зруб» - це дерев'яний будинок(деревянній дом), а значить, він пропускає свіже повітря, при цьому рівень вологості і температури завжди знаходиться на оптимальній для здоров'я позначці.

Такі зруби можна виготовити з різної породи деревини. Практично завжди - це хвойні породи, але за бажанням замовника можуть зробити і виняток.

     Зруби будинків ручної рубки(срубі домов ручной рубки) в цьому стилі вигідно відрізняються привабливим і первозванним зовнішнім виглядом на тлі інших, менш оригінальних, дерев'яних будинків.

Будинки мають відмінну теплозахист, завдяки якій ви взимку будете жити в теплі, а влітку насолоджуватися прохолодою. При цьому ви не будете оплачувати великі рахунки за опалення зрубу, а кондиціонери і інша кліматична техніка вам будуть не потрібні.

Не менш важливо і те, що збирають такі зруби(срубы домов и бань) як конструктор, за короткий проміжок часу. При переїзді на інше місце проживання Ви цілком можете розібрати будинок і перевезти його куди вам потрібно.

І останнє - пам'ятаючи про оригінальну методику будівництва, досвідчений архітектор може створити для вас дійсно оригінальний і неповторний проект.

 

Телефон:
097 287 94 00